Misja i pasja współtworzenia przedszkolnej przygody

W związku z  rozwojem naszych placówek w Dębicy i Nagawczynie poszukujemy pracowników, którzy będą chcieli razem z nami tworzyć miłe, serdeczne środowisko dla naszych maluszków.

Obecnie poszukujemy:

  • nauczyciela wychowawcy do współprowadzenia grupy dzieci 5 i 6 – letnich (praca w obniżonym czasie świadczonym na terenie placówki 6 godzin dziennie – pełny etat)
  • nauczyciela wychowawcy do grup dzieci młodszych(praca w obniżonym czasie świadczonym na terenie placówki 6,5  godzin dziennie – pełny etat) .

Kandydatury:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres dyrektor@akademiamaluszka.eu

W tytule prosimy o wpisanie nazwy stanowiska, na które Państwo aplikujecie. Informujemy.
Prosimy o dodanie do klauzury: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartch w mojej ofercie pracy dla potrzeb niebędnych do realizacji procesu rekrutacji zgdonie z ustawą z dnia 29 aierpnia o cohronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkopwe: nauczyciel wychowania przedszkolnego/ edukacji wczesnoszkolnej (także osoby będące na ostanich semestrach stuiów kierunkowych),
  • otwartość na dzieci, empatia i rozpoznawanie ich potrzeb,
  • kreatywność i samodzielność w pracy z dziećmi.

Obowiązki:

  • prowadzenie grupy przedszkolne,
  • aktywna współpraca z rodzicami,
  • dbanie o bezpieczeństwo i zdrowie wychowanków
  • chęć do podejmowania nowych wyzwań oraz rozwijania swoich kompetencji w zakresie między innymi nowych technologii.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat w obniżonym wymiarze czasu pracy świadczonej na terenie placówki 32,5h/ tygodniowo lub 30h w grupie ,,0”
  • wynagrodzenie od 4400 zł brutto w zależności od stopnia awansu zawodowego i zaangażowania w jakość pracy placówki
  • bogaty pakiet premiowy i ubezpieczeniowy
  • wsparcie asystenta nauczyciela lub dodatkowego nauczyciela
  • stałe doposażanie w materiały i pomoce dydaktyczne
  • pracę w nietuzinkowym zespole z pasją i otwartością na wprowadzanie zmian
  • przyjazne środowisko pracy i nowe przestronne sale w nowoczesnym otoczeniu
  • możliwość tworzenia własnych propozycji programu
  • możliwość rozwoju osobistego poprzez udział w szkoleniach i konferencjach
  • możliwość zdobycia awansu zawodowego
  • wsparcie doświadczonych pedagogów i zespołu specjalistów
  • dodatkowe dni wolne od pracy
  • darmowe przedszkole dla Twojego dziecka.

Wymagania:

  • kreatywność i samodzielność w pracy z dziecmi.

Mile widziane:

  • studentki pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej lub pokrewne kierunki/ tryb zaoczny, opiekunki żłobkowe
  • dyspozycyjność 8 h dziennie
  • zamiłowanie do pracy z dziećmi
  • zainteresowania plastyczne, muzyczne
  • chęć długotrwałej współpracy
  • aktualne badania lekarskie

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku/do 8h dziennie
  • pracę w miłym, pomysłowym i kreatywnym zespole,
  • szkolenia

Wymagania:

  • sumienności
  • dobrego kontaktu z dziećmi
  • aktualnych badań lekarskich w kierunku możliwości wydawania posiłków.

Oferujemy:

  • pracę na pół lub pełen etat,
  • praca zmianowa w godz. od 8.30 do 18.00

Dołącz do naszego zespołu Akademii Maluszka – Wyślij Twoja Kandydaturę

Strona korzysta z ciasteczek aby podnieść komfort korzystania z serwisu